LinuLietas.lv

+371 26466731

kristine.krasovska1@inbox.lv

Dāvanas svētkos, kāzās, ikdienā!

Kakla, Ceļojumu spilveni

Šujam ceļojumu spilvenus jeb kakla spilvenus, kas pildīti ar griķu sēnalām. Spilvenam ir divu apvalku komplekts, kas sastāv no iekšējā pārvalka - audums - blīva kokvilna un un ārējais pārvalks no lina - ar dažādiem ornamentiem un apdruku.

Skatīt un pasūtīt preci

Par griķu sēnalām

Griķu sēnalu pildījums. Nodrošina labu gaisa cirkulāciju. Rada patīkamu masāžas efektu. Palīdz muskuļu atslābināšanai, īpaši kakla rajonā. Palīdz mazināt galvassāpes un diskomfortu vidukļa zonā, kā arī palīdz aizmigt. Griķu sēnalas tiek izmantotas kā pildījums dažādām mīkstajām precēm, tostarp spilveniem un zafu.

Spilvenu apvalki ir izturīgi un nevada un neatstaro siltumu tik daudz kā sintētiskais pildījums. Tie ir alternatīvs dabīgs pildījums spalvām tiem, kam ir alerģija. Griķu sēnalu pildījumi mēdz palikt vēsāki karstākos gadalaikos un dod siltumu aukstākos gadalaikos. Mazina nogurumu ceļojuma laikā un stabilizē asinsriti. Ieteicams cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu.

Šajā produktā izmantotās griķu sēnalas ir 100% iegūtas no Latvijas zemnieku uzņēmumiem.

Griķu pildījumu nav ieteicams mazgāt, jo tas ļoti ilgi žūst un var iztukšot. Griķu sēnalu tieša mērcēšana ūdenī var tās sabojāt. Var pienākt brīdis, kad jūsu spilvens ir jātīra. Griķu spilveni var kalpot ilgu laiku, un šajos gados jūsu spilvens var kļūt netīrs.

Gadās nelaimes gadījumi, slimības un vispārējs nodilums. Ja runa ir par to, spilvens ir jāizjauc un apvalks jāmazgā atsevišķi. Griķu sēnalas jāliek saulē žūt. Labākais ieteikums būtu griķu pildījuma spilveniem izmantot spilvendrānu, lai pats spilvens netiktu netīrs.

ceļojumu spilvens, kakla spilvens, kakla pakaviņš, griķu spilvens, griķu spilveni #grikuspilveni #griķuspilveni #grikuspilvens #griķuspilvens #kaklapakaviņš #ceļojumapakaviņš #kaklaspilvens #sprandasspilvens